AProwadzenie działalności gospodarczej w Internecie jest coraz bardziej popularne. Musimy się, jednak liczyć ze sporą konkurencją. Sklepów internetowych jest coraz większa liczba, co wynika z jednej strony z coraz większej liczby sklepów prowadzonych w tradycyjny sposób jakie decydują się na prowadzenie działalności również w sieci. Z drugiej strony mamy, także coraz większą liczbę sklepów jakie działają tylko w sieci.

Taka tendencja nie jest dziwna, gdyż coraz większa liczba internautów decyduje się na dokonywania zakupów poprzez Internet. Zakładając stronę ze sklepem musimy między innymi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy zamierzamy skorzystać ze strony założonej na jakiejś popularnej platformie sprzedażowej, czy też decydujemy się na założenie oddzielnej strony internetowej. Jeśli chcemy zakładać oddzielną stronę www, musimy dysponować znacznie większym budżetem nie tylko na samo założenie strony. Musimy oprócz przygotowania samej strony zakupić również odpowiednie aplikacje jakie pozwolą nam na ochronę danych naszych klientów, które pozyskujemy podczas transakcji.

Sklep prowadzony poza aplikacjami sprzedażowymi musimy również wypromować, ale z drugiej strony możemy liczyć się ze znacznie mniejszą konkurencją cenową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>